malanu@hallinsmaleri.se

Björnebergsvägen 3, 553 12 Jönköping

036 - 12 82 18

Kontakt

Kontaktinformation

Vår växel är öppen vardagar mellan 6:30-17:00

Våra medarbetare svarar vardagar mellan 6:45-16:00

Telefon Växel: 036-12 82 18
Mail: malanu@hallinsmaleri.se

Våra medarbetare

Magnus Olsson

Projekt/Sälj/Administration

magnus@hallinsmaleri.se

036-330 00 43

Fredrik Uddén

Projektledare

fredrik@hallinsmaleri.se

036-330 00 45

Michael Hallin

Arbetssamordnare/Byggnadsmålare

michael@hallinsmaleri.se

036-330 00 44

Robin Hallin

Lackering/Montering

robin@hallinsmaleri.se

036-302 606

Fredrik Falk

Kvalitetsansvarig/Byggnadsmålare

fredrik.falk@hallinsmaleri.se

036-333 60 49

Bertil ”Bella” Holmbom

Kvalitetsansvarig/Byggnadsmålare

bella@hallinsmaleri.se

036-330 00 46

Jesper ”Jeppe” Pettersson

Kvalitetsansvarig/Byggnadsmålare

jesper@hallinsmaleri.se

036-330 00 47

Martin Lennartsson

Kvalitetsansvarig/Byggnadsmålare

martin@hallinsmaleri.se

036-333 60 48

Erik Malmborg

Kvalitetsansvarig/Byggnadsmålare

erik@hallinsmaleri.se

036-330 00 50

Stefan Johansson

Kvalitetsansvarig/Byggnadsmålare

stefan@hallinsmaleri.se

036-333 60 48

Malin Bengtsson

Byggnadsmålare/Lärling Nivå 5

malin@hallinsmaleri.se

Ulf Karlsson

Kvalitetsansvarig/Byggnadsmålare

ulf@hallinsmaleri.se

036-12 82 18

Jobba hos oss

Är Du intresserad att jobba hos oss

 

Är du Målare? Eller funderar du på att utbilda dig? Läs mer på Måleriförtagens hemsida om hur du kan utbilda dig: https://www.maleriforetagen.se/utbildning/fragor-och-svar/ 

Hallins Måleriservice är ett klassiskt Måleriservice företag, men även vi förändras.

 Hur ska Måleribranschen se ut i framtiden? Vill Du vara med och påverka?  Vi har vår plan utstakad, ska Du hänga med? 

Maila din ansökan till: malanu@hallinsmaleri.se
Eller posta: Hallins Måleriservice AB, Björnebergsvägen 3, 553 12 Jönköping

 

Björnebergsvägen 3, 553 12 Jönköping

036 - 12 82 18